úvod | Dodavatelé | Certifikace | Integrovaná politika | Všeobecné obchodní podmínky | O společnosti | Kontakty

Šroubové šnekové zvedáky

Šroubové zvedáky - UNIMEC

    LICHOBĚŽNÍKOVÉ ŠROUBOVÉ ZVEDÁKY      

Jednoduchost použití a vysoká spolehlivost dělají ze šroubových zvedáků UNIMEC zvedáky použitelné v mnoha odvětvích. Mohou být použity ke zdvihu, tlačení, pohybu nebo srovnání jakéhokoliv typu nákladu naprosto synchronně, čehož se nedosáhne při žádném jiném systému pohybu. Šroubové zvedáky UNIMEC jsou úplně NEZVRATNÉ, to znamená, že nesou náklad bez potřeby jakékoliv brzdy nebo jiných zajišťovacích systémů.

Šroubové zvedáky mohou být použity jednotlivě nebo ve skupinách propojeny hřídelí, spojkami a nebo i úhlovými převodovkami.
Mohou být řízeny různými elektromotory na střídavý nebo stejnosměrný proud, ale i hydromotory. Mohou být poháněny ručně nebo jiným typem pohonu.

Vnější povrchy jsou strojově opracované, díly jsou přesně usazeny tak, aby bylo možno připojit příruby, kolíky nebo další komponenty. Speciální systém gufer uvnitř převodovky umožňuje pracovat zvedáku ponořenému do olejové lázně - což zaručuje dlouhou životnost.
Katalog - LICHOBĚŽNÍKOVÉ ŠROUBOVÉ ZVEDÁKY

 

 
    POLYMEROVÉ ŠROUBOVÉ ZVEDÁKY  

Šroubové zvedáky řady ALEPH zahrnují dvě velikosti a její zvláštností je, že některé komponenty jsou vyrobeny z polymeru, který má vysoké užitné mechanické vlastnosti při struktuře velice podobné té, kterou mají kovové šroubové zvedáky. Řada ALEPH má stejné parametry nákladového zatížení a udržuje si také stejné NEZVRATNÉ vlastnosti.
Zvláštní systém lití převodů a unikátnost polyarilamidového materiálu umožňuje pracovat bez maziva.
Šroubový zvedák ALEPH může pracovat jednotlivě nebo ve skupinách spojen spojkami, hřídelí nebo úhlovými převodovkami. Přímý pohon s přírubou není v nabídce.
Katalog - POLYMEROVÉ ŠROUBOVÉ ZVEDÁKY - řada ALEPH

 

 
    KULIČKOVÉ ŠROUBOVÉ ZVEDÁKY  

Kuličkový šroubový zvedák řady K lze používat pro zvedání, tlačení, pohyb nebo srovnání jakéhokoliv zařízení pro náklad v perfektní synchronizaci, které nelze dosáhnout jinými zařízeními pro pohyb nákladu.
Řada K se hodí pro rychlé použití a přesné umístění. V porovnání se šroubovými zvedáky přináší řada K mezi pohony REVERZIBILITU. Je proto nutné použít brzdu, blokování nebo obrácený kroutící moment, aby se předešlo obrácení směru.
Šroubový zvedák může být použit jednotlivě nebo ve skupinách, správně propojen s hřídelí spojkami nebo úhlovými převodovkami.
Mohou být poháněny různými elektromotory na střídavý i stejnosměrný proud, ale i hydromotory. Mohou být poháněny ručně nebo jakýmkoliv jiným pohonem.

Speciální dutá hřídel umožňuje montáž jakéhokoliv kulového čepu. Série K je takto naprosto UNIVERZÁLNÍ. Vnější povrch je strojově opracovaný, díly jsou pečlivě usazovány tak, aby bylo možno připojit příruby, kolíky nebo další komponenty. Speciální systém gufer uvnitř převodovky umožňuje pracovat zvedáku ponořenému do olejové lázně - což zaručuje dlouhou životnost.

Katalog - KULIČKOVÉ ŠROUBOVÉ ZVEDÁKY - řada K

 

 
    ŠROUBOVÉ ZVEDÁKY A ÚHLOVÉ PŘEVODOVKY Z OCELI  
Šroubové zvedáky řady X splňují hygienické požadavky v potravinářském průmyslu a použití v kyselém prostředí s využitím nerezových materiálů.

Katalog - ŠROUBOVÉ ZVEDÁKY Z OCELI - řada X


 

 

 

PŘEVODOVKY
> planetové, kuželoplanetové
> čelní, kuželočelní a šnekové
> speciální převodovky
> kuželové, úhlové převodovky
> multiplikátory, řaditelné převodovky
> šroubové šnekové zvedáky
> převodovky pro zemědělské stroje
> rozvodovky, minipřevodovky

ELEKTROMOTORY
> třífázové a jednofázové
> pilové

FREKVENČNÍ MĚNIČE
SPOJKY A SVĚRNÉ SPOJE
> pneumatické spojky
> hydraulické spojky
> připojovací spojky pružné
> připojovací spojky zubové
KARDANY A KLOUBOVÉ HŘÍDELE
OTOČOVÁ LOŽISKA
VARIÁTORY
BRZDY
> bubnové a diskové brzdy
> pneumatické brzdy
> hydraulické brzdy

GARÁŽOVÁ VRATA
KOMPONENTY DOPRAVNÍKŮ
ENERGETICKÉ NOSIČE
STROJÍRENSKÉ SOUČÁSTI
HUTNÍ MATERIÁL

Dodavatelé
Certifikace
Integrovaná politika
Všeobecné obchodní podmínky
O společnosti
Kontakty


INTERGEAR, s.r.o.
Plaská 622/3
15000 Praha 5

IČO: 62909738

DIČ: CZ 62909738

Telefon: +420 739 049 090
E-mail: info@intergear.cz
Internet: www.intergear.cz
Internet: www.intergear.eu